اربران این نوع از كامپیوترهای ایسر می‌توانند تصاویر و رنگ‌ها را با كیفیت و شفافیت فوق‌العاده تا زاویه‌دید 178درجه مشاهده کنند و با برخورداری از نرم‌افزار تشخیص دست و ثبت حرکت آن بر روی مانیتور، كنترل راحت اینترفیس كاربری ویندوز 8 را به راحتی در اختیار بگیرند.

ایسر اعلام کرد که جدیدترین سری کامپیوترهای All-in-one خود را با نام Aspire Z3-605 و با رزولوشن 1080p وارد بازار کرده است.

به گزارش روابط عمومی مادیران، این سری از کامپیوترها با برخورداری از کیفیت صدای مطلوب و طراحی زیبا، دارای یک مانیتور 23 اینچ Full HD بوده و همچنین دو اسپیکر سه واتیHarman Kardon را دربردارند که تا جایی که امکان دارد کیفیت صوتی چونان کیفیت ضبط اصلی موزیک در اختیار کاربران قرار می‌دهند.علاوه بر آن، سیستم صوتی دالبی v4موجود، خروجی صدای شنیده شده برای موزیک‌ها، فیلم‌ها و بازی‌ها را به شکلی پویا و در بهترین حالت ممکن تامین می‌کند.

در این کامپیوترهای یکپارچه جدید به کمک قابلیت تنظیم نمایشگر بین 10 تا 30 درجه، کاربران می‌توانند زاویه‌دید مناسبی را جهت تماشای فیلم یا بازی دلخواه خود بیابند. همچنین وب‌کم HD موجود می‌تواند بین 0 تا 20 درجه تنظیم شود و به کاربران این قابلیت را بدهد که بهترین محل برای چت با خانواده و دوستان را بیابند.

لازم به ذکر است که All-in-oneهای یادشده در مدل‌های IPS و با قابلیت لمس هر ده انگشت نیز ارائه شده‌اند. كاربران این نوع از كامپیوترهای ایسر می‌توانند تصاویر و رنگ‌ها را با كیفیت و شفافیت فوق‌العاده تا زاویه‌دید 178درجه مشاهده کنند و با برخورداری از نرم‌افزار تشخیص دست و ثبت حرکت آن بر روی مانیتور، كنترل راحت اینترفیس كاربری ویندوز 8 را به راحتی در اختیار بگیرند.
از دیگر ویژگی‌های این محصول جدید می‌توان به پردازنده Core i5 اینتل و یک ترابایت حافظه اشاره کرد. همچنین می‌توان از پورت HDMI برای وصل شدن به کنسول‌های بازی و تلویزیون و از دو USB 3.0 و دو USB 2.0 جهت اتصال به سیستم‌های جانبی و سایر وسایل دیجیتال استفاده کرد.

به‌نظر می‌رسدAspire Z3-605 با برخورداری از طراحی ارگونومیک، کم‌جا و زیبا، عملکرد آسان و ارائه صدای مناسب یک محصول دیجیتال محوری جهت کاربری در خانه‌ها محسوب شود.

منبع:www.asriran.com